MARDİN MEDYUM

Mardin Medyum

Mardin Medyum kisvesi altında çalışan sahtekarlara prim vermemeniz adına bu yazımı okumanızı rica ediyorum. Herkes internet üzerinde Mardin Medyumlar ının ününü duyarak bu insanlara paralarını ve umutlarını kaptırıyorlar. Bu işini iyi yapan sahtekarlar Mardinin medeniyetler beşiği bir şehir olduklarını bildikleri için buradan işlerini güzelce yürütüyorlar. Halbuki mardinde yaşayan bir tane bile medyum yoktur. Çünkü Mardin büyücüleri ile ünlü bir şehirdir. Mardinde daha önce yaşamış olan medeniyetler süryaniler, keldaniler, ermeiler, museviler bu şehre yıllarca güzellik katmışlar ve kendi uygarlıklarından eserler bırakmışlardır. Bu eserler hem kalıcı eserler hem de manevi eserlerdir.

Bu uygarlıklar büyü ile yakından ilgilendikleri için sahtekarlar bu insanların üzerinden prim yaparak işlerini güzelce yürütmektedirler. Ermeni büyüsü, süryani büyüsü gibi büyüler yaptıklarını iddia ederek insanların paralarını ve umutlarını çalmaktadırlar. Bu büyüleri yapabilecek bir insan hem ermenice bilmeli hem de süryanice bilmelidir. Bu dilleri sonradan öğrenmek gerçekten zordur. Bu dillere hakim olabilmek için ise doğuştan bu diller ile eğitilmeniz gerekmektedir. Ben medyumların büyü yapabildiklerine inanmıyorum. Çünkü büyü yeteneği doğuştan gelen ve aile mirası ile nesilden nesile devam eden bir ilimdir. Büyü yapabilmek gerçek bir yetenek ve bilgi ister. Büyü yapabilmek için bu saydığım dillerin yanı sıra büyü ritüellerinde kullanılmak üzere aramca, latince ve keldanice gibi diğer dillerede hakim olmak gerekmektedir. Ben Türkiye’de bu dilleri bilen insan sayısının 3 den fazla olmadığını düşünüyorum. Çünkü her gün web sitelerinde medyumlar tarafından dolandırılan insanları görüyorum. Bu kadar çok dolandırıcı medyum varken neden insanlar hala medyumlara işlem yaptırırlar ! bunu da anlamış değilim.

Arkadaşlar büyü yaptırmak istiyorsanız büyücü arayacaksınız medyum değil ! Medyum kelime anlamı olarakta ortada anlamına gelmektedir. Burada ortada ile anlatılmak istenen dünya hayatı ile ruhlar alemi arasında bağlantı kurabilen kişi demektir. Bu tanımlamanın herhangi bir yanında büyü yapabilir, ya da büyü yapmaya yetkindir diye bir ibare görebiliyormusunuz? Demek ki neymiş medyumlar büyü yapabilen kişiler değilmiş. Büyü yapabilmek için büyücü olarak doğmak ve bu ilime yatkın olmak gerekmektedir. Ben gizemli büyücü olarak büyücü bir aileden geliyorum ve büyüler konusunda uzmanlık sahibiyim. Sizlerinde yaptırmak istediği büyüler olursa sizlere bu konuda yardımcı olabilirim. Mardin Medyumları yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın