İZMİR MEDYUM

İzmir Medyum

İzmir Medyum yazımızda medyumların bilinmeyen yönlerini yapabildiklerini ve yapamadıklarını anlatacağım. Medyumlar genel anlam itibariyle ruhlar ile iletişim kurup bu dünyadaki insanlar ile ruhlar arasında köprü oluşturan kişilerdir. Kamuoyunda ki ortak yanılgı medyumların bu yeteneklerinin dışında büyü yapabildikleri, cinlerle iletişim kurabildikleri gibi yanılgılardır. Medyumların tek yapabildikleri şey ölmüş kişilerin ruhlarıyla irtibata geçerek onların yakınlarıyla bağ kurabilmektir. Bunun dışında sizlere söylenen yalanların aksine büyü yapamazlar ve cinlerle irtibat kuramazlar. Siz hiç yurt dışında bulunan medyumların web sitelerinde büyü yapabildiklerine dair yazılar ya da videolar ya da görseller gördünüz mü? Göremezsiniz çünkü böyle bir yetenekleri yok. Bu yazıları yazarak sizlere medyumların gerçek yüzlerini göstereceğim.

Türkiye’de medyumlar her şeyi yapabilen insanlar olarak görülüyorlar. Bu insanların düştüğü en büyük yanılgı, bir insan bir kaç alanda birden uzman olamaz bir medyum aynı anda hem ruhlarla iletişim kuracak, hem cinleri kendine hizmetli edinecek, hem de büyü yapabilecek. Bu sizlerin düştüğü en büyük yanılgı. Büyüler büyücüler tarafından yapılır. Ölen biriyle konuşmak istiyorsanız medyumla irtibata geçersiniz, cinlerle işlem yapacaksanız cinci hocalarla iletişim kurarsınız. Siz bu yeteneklerin hepsinin medyumlarda olduğunu zannediyorsunuz. Bütün yetenekleri bir arada toplayabilecek insan evladı dünya üzerinde yoktur. Ama siz bunu bile bile hala medyumlara büyü yaptırmaya çalışıyorsunuz. Sizin yaptığınız şey kasaba sökük diktirmek gibi bir şey. Ondan sonra olumlu sonuç alamadığınız da hüsrana uğruyorsunuz. Bunun sebebi işinizi görebilmeniz için seçtiğiniz kişinin yanlış kişi olması.

İzmir Medyumları  arasında tercih yapmak yerine izmir büyücüleri ile alakalı arama yaparsanız bu sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Eğer amacınız ölmüş bir akrabanız eşiniz dostunuzla iletişim kurmak ise medyum tercih edebilirsiniz. fakat amacınız büyü yöntemi ile birini geri getirmek, birinizi kendine bağlamak veya aşık etmek, ya da birinden intikam almak ise kesinlikle tercihinizi büyücülerden yana kullanmalısınız. Bu yüzden sizlere naçizane tavsiyem büyüler için medyum tercihinizden vazgeçin. Hiç bir medyum bir büyücü kadar iyi büyü yapamaz. Ben gizemli büyücü olarak 20 seneden beri bu işi yapan biriyim ve yapmış olduğum büyüler sayesinde bu zamana kadar geldim.

Bir cevap yazın