İSTANBUL MEDYUM

İstanbul Medyum

İstanbul Medyum olarak hizmet veren medyumların çoğu genellikle sahtekar ve dolandırıcı medyumlardır. Çünkü medyumların %90 oranı büyülerin b sinden anlamayan ama kendisini en iyi büyüleri yapabilen kişiler olarak tanıtan insanlardır. Akıl ve mantığı kullandığımız zaman, evimizin et ihtiyacı olduğuna nasıl terziye gidip et almıyorsak. Büyü yaptırmaya ihtiyacımız olduğu zaman da büyücü yerine medyumlara gitmemeliyiz. Medyumlar genel olarak gelecekten kehanetler söyleyen ve ruhlar dünyası ile irtibat kurabilen insanlardır. Fakat büyü yapma gibi yetenekleri yoktur. Çünkü büyü yapmak doğuştan gelen bir yeteneğe ve büyü ilmi konusunda yeterli bilgiye sahip olmayı gerektirir.

Büyücüler ise büyü konusunda doğuştan gelen yeteneklere sahiptir. Bu yeteneklerini çalışarak daha da geliştirme şansları vardır. Büyücüler genellikle büyücü bir aileye mensup olup aile geleneklerini devam ettiren insanlardır. Büyü yapabilmek için büyülerin yapılış dillerini bilmek ve o diller ile çalışma yapmak gerekmektedir. Büyüler genellikle eski mısır dilleri, aramca, ermenice, süryanice, latince diller ile yazılmak ve okunmaktadır. Bu dillere hakim olan insanlar bu büyüleri yapabilirler. Büyü yapabilmek için bu dilleri bilerek size hizmet edecek hizmetlileri davet edip onlar üzerinden büyü yapabilirsiniz. Büyü yapımında kullanılan malzemeleri gramına kadar bilmek önemlidir. Çünkü büyü kitaplarında yazılan ritüelleri tam olarak yerine getirmeden büyü yapılamaz. Bu piyasada kendini medyum olarak tanıtan kişiler ruhlarla iletişimi bırakın tuz ruhu ile bile iletişim kuramazlar.

İstanbul Medyumları araştırması içine girmek yerine en iyi büyücüler ya da türkiyenin en iyi büyücüleri diye arama yaparak işinize daha fazla yarayacak büyücüler ile iletişime geçebilirsiniz. Büyü yapımı bir sanattır ve herkes bu sanatı icra edemez. Türkiye’nin en iyi medyumunu karşıma getirin, benimle büyü konusunda yarışmayı bırakın yanımdan bile geçemez. Ben bu piyasada bulunan kendini medyum zannedenlerin hepsini parmağımda oynatırım. Bu yüzden büyü yaptırmak için büyücüye, gelecekten kehanetler için medyuma gidebilirsiniz. Sizler için naçizane tavsiyem budur.

Bir cevap yazın